Výsledková listina "Běh kolem Ostende" 7.10.2000


Kategorie Ročník Délka trati            
Předžačky 1992 a ml. 450m            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Vendula Janoušková SKPL 00

:

01

:

01,0  

2.

Karolína Kalašová SPPL 00

:

01

:

04,1  

3.

Zuzana Šmídová SPPL 00

:

01

:

15,6  

4.

Lucie Prokešová SPPL 00

:

01

:

19,6  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Předžáci 1992 a ml. 450m            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Tomáš Kobes TACH 00

:

01

:

02,5  

2.

Vlastimil Šroubek AC Škoda 00

:

01

:

05,7  

3.

Jan Halas SPPL 00

:

01

:

14,3  

4.

Martin Maxa SKPL 00

:

01

:

19,3  

5.

František Kolovský SKPL 00

:

01

:

34,9  

6.

Martin Kolovský SKPL 00

:

01

:

38,5  

7.

Martin Naxera

-

00

:

02

:

10,7  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Žačky nejmladší

1991

600m            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Žaneta Pavlovičová Falcon Rokycany 00

:

02

:

51,3  

2.

Lenka Bělochová SPPL 00

:

02

:

56,1  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Žáci nejmladší

1991

450m            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Jakub Janoušek SKPL 00

:

02

:

16,3  

2.

Pavel Kovařík SPPL 00

:

02

:

17,8  

3.

Daniel Čapek SKPL 00

:

02

:

26,5  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Žačky mladší 1989 - 1990 1km            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Martina Janoušková SKPL 00

:

03

:

36,3  

2.

Jana Lukešová SKPL 00

:

03

:

39,3  

3.

Martina Mužíková SKPL 00

:

03

:

46,7  

4.

Marta Šroubková AC Škoda 00

:

03

:

53,7  

5.

Petra Jíšková Sokol Štěnovice 00

:

03

:

55,4  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Žáci mladší 1989 - 1990 1km            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Pavel Razým SCPL 00

:

03

:

22,2  

2.

Petr Šlajs SKPL 00

:

03

:

22,4  

3.

Jan Eisenreich SPPL 00

:

03

:

42,3  

4.

Michal Čapek SKPL 00

:

03

:

54,7  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Žačky starší 1987 - 1988 3km            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Vendula Mužíková SKPL 00

:

13

:

56,8  

2.

Ludmila Vlková SKPL 00

:

14

:

30,1  

3.

Adéla Ledvinková SKPL 00

:

15

:

52,0  

4.

Martina Legnerová SKPL 00

:

16

:

18,7  

5.

Eliška Janská PRPL 00

:

20

:

42,9  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Žáci starší 1987 - 1988 3km            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Stanislav Kokaisl SPKL 00

:

12

:

54,2  

2.

Pavel Šlajs SKPL 00

:

13

:

13,6  

3.

Vladislav Razým SCPL 00

:

13

:

15,0  

4.

Vojtěch Šafář SKPL 00

:

13

:

30,4  

5.

Jan Janoušek SKPL 00

:

14

:

13,1  

6.

Jakub Němec SKPL 00

:

14

:

30,6  

7.

Ondřej Pavlovič SPPL 00

:

14

:

39,9  

8.

Roman Šalom SKPL 00

:

15

:

24,4  

9.

Martin Študlar SKPL 00

:

15

:

28,1  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Dorostenky mladší 1985 - 1986 3km            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Lenka Ptáčková SCPL 00

:

13

:

11,4  

2.

Štěpánka Jandová SPPL 00

:

13

:

26,4  

3.

Petra Žufanová SKPL 00

:

13

:

36,9  

4.

Michala Lukešová SKPL 00

:

13

:

47,2  

5.

Klára Jandová SPPL 00

:

13

:

47,4  

6.

Tereza Eisenreichová SPPL 00

:

13

:

59,3  

7.

Eva Šlajsová SKPL 00

:

14

:

25,3  

8.

Martina Šleisová SPKL 00

:

15

:

50,2  

9.

Kateřina Dürrová SKPL 00

:

15

:

57,2  

10.

Tereza Zíslerová SKPL 00

:

17

:

55,5  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Dorostenci mladší 1985 - 1986 3km            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Karel Kokaisl SPKL 00

:

12

:

10,2  

2.

Matěj Janda SPPL 00

:

12

:

28,1  

3.

Lukáš Královec JIDO 00

:

12

:

34,3  

4.

Ondřej Sopr SKPL 00

:

12

:

48,4  

5.

Tomáš Jaňour SKPL 00

:

12

:

49,5  

6.

Petr Mareš SPPL 00

:

12

:

55,8  

7.

Václav Patera SPPL 00

:

13

:

38,6  

8.

Petr Nasler VSPL 00

:

13

:

46,8  

9.

Vojta Ledvinka SKPL 00

:

14

:

38,3  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Dorostenky starší 1983 - 1984 3km            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Vendula Fronková JIDO 00

:

13

:

25,5  

2.

Kateřina Boušová SKPL 00

:

13

:

49,5  

3.

Lucie Razýmová SCPL 00

:

13

:

54,0  

4.

Pavlína Mrázová SPKL 00

:

15

:

26,5  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Dorostenci starší 1983 - 1984 6km            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Jan Jaňour SKPL 00

:

25

:

16,2  

2.

Martin Žufan SKPL 00

:

27

:

21,5  

3.

Petr Janoušek SKPL 00

:

28

:

17,8  

4.

Martin Škrlant SPPL 00

:

31

:

13,9  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Ženy a juniorky 1982 a starší 3km            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Lada Linhartová Sokol Petřín 00

:

13

:

06,3  

2.

Jana Naxerová - 00

:

14

:

49,2  

3.

Zlata Lukášová Liga 2000 Jince 00

:

17

:

06,6  

4.

Lucie Živná SPPL 00

:

18

:

27,8  

5.

Lenka Černá SPPL 00

:

19

:

31,5  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Muži a junioři 1982 a starší 9km            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Petr Minařík PF Plzeň 00

:

37

:

00,0  

2.

František Šika AC Trial Plzeň 00

:

37

:

10,5  

3.

Daniel Kraus Baník Stříbro 00

:

37

:

23,1  

4.

Martin Friček Junior Plzeň 00

:

37

:

30,7  

5.

Jakub Novák SCPL 00

:

37

:

42,9  

6.

Norbert Švarc SKP Domažlice 00

:

38

:

12,2  

7.

Zdeněk Sopr SKPL 00

:

39

:

12,0  

8.

Martin Jiroušek - 00

:

39

:

26,6  

9.

Václav Šalom Bugr Team Plzeň 00

:

39

:

51,9  

10.

Silvestr Kotek AC Nýřany 00

:

41

:

06,9  

11.

Pavel Razým SCPL 00

:

41

:

40,1  

12.

Radek Martinovský SKPL 00

:

42

:

00,0  

13.

Jan Kraus AC Škoda Plzeň 00

:

42

:

09,7  
 
Kategorie Ročník Délka trati            
Veteráni   1960 a starší 6km            
Pořadí

Jméno

  Klub

Výsledný čas

 

1.

Vladislav Razým SCPL 00

:

26

:

20,7  

2.

Václav Šmucler LOB Plus 00

:

29

:

38,0