Výsledková listina 46. ročníku “Běhu kolem Ostende”

pořádaného jako

“Běh poštovní spořitelny” dne 6.října 2001

 

Kategorie: Žačky nejmladší Ročník: 1993 a ml. Délka trati: 450m

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Lucie Prokešová

SPPL

00:01:10,0

2.

Lenka Čiperová

SKPL

00:01:24,7

3.

Jana Mužíková

SKPL

00:02:24,2

4.

Kateřina Bartošová

 

00:02:44,8

5.

Klára Lokajíčková

SKPL

00:04:32,4

Kategorie: Žáci nejmladší Ročník: 1993 a ml. Délka trati: 450m

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Martin Maxa

SKPL

00:01:07,7

2.

Dominik Pech

HC Keramika

00:01:20,4

3.

Jakub Zíka

SKPL

00:01:24,3

4.

Jakub Hána

 

00:01:34,6

5.

Ivo Martinovský

 

00:02:08,4

6.

Matěj Bartoš

 

00:02:23,8

7.

Martin Lokajíček

SKPL

00:04:41,9

8.

Jan Čipera

SKPL

vzdal

Kategorie: Žačky nejmladší Ročník: 1992 Délka trati: 600m

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Vendula Janoušková

SKPL

00:02:17,2

2.

Karolína Kalašová

SPPL

00:02:19,5

3.

Zuzana Šmídová

SPPL

00:02:38,7

4.

Barbora Forejtová

SKPL

00:02:57,2

Kategorie: Žáci nejmladší Ročník: 1992 Délka trati: 600m

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Michal Salfický

SKPL

00:02:32,0

2.

František Kolovský

SKPL

00:02:56,4

Kategorie: Žačky mladší Ročník: 1990 – 1991 Délka trati: 1km

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Martina Janoušková

SKPL

00:03:22,9

2.

Martina Mužíková

SKPL

00:03:35,3

3.

Barbora Kašparová

SKPL

00:03:59,8

4.

Markéta Pechová

AC Škoda

00:04:07,1

5.

Žaneta Pavlovičová

AC Falcon

00:04:11,9

6.

Kateřina Rysková

SKPL

00:04:15,9

7.

Kateřina Bačíková

SKPL

00:04:23,5

8.

Kateřina Forejtová

SKPL

00:04:32,6

Kategorie: Žáci mladší Ročník: 1990 – 1991 Délka trati: 1km

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Petr Šlajs

SKPL

00:03:13,5

2.

Pavel Razým

SCPL

00:03:17,7

3.

Jakub Janoušek

SKPL

00:03:18,1

4.

Jan Eisenreich

SPPL

00:03:23,7

5.

Ian Zíka

SKPL

00:03:27,4

6.

Jan Navara

SKPL

00:03:38,0

7.

Daniel Čapek

SKPL

00:03:49,0

Kategorie: Žačky starší Ročník: 1988 – 1989 Délka trati: 2km

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Vendula Mužíková

SKPL

00:08:45,6

2.

Ludmila Vlková

SKPL

00:09:18,4

3.

Jana Lukešová

SKPL

00:09:51,4

4.

Martina Legnerová

SKPL

00:10:14,5

5.

Adéla Ledvinková

SKPL

00:10:31,9

6.

Jana Kašáková

Spartak Chrást

00:11:00,9

7.

Veronika Jílková

SKPL

00:11:04,4

Kategorie: Žáci starší Ročník: 1988 – 1989 Délka trati: 2km

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Vladislav Razým

SCPL

00:08:02,7

2.

Pavel Šlajs

SPPL

00:08:14,1

3.

Jan Janoušek

SKPL

00:08:29,4

4.

Martin Študlar

SKPL

00:09:20,4

5.

Jiří Toman

Sokol Plzeň

vzdal

Kategorie: Dorostenky mladší Ročník: 1986 – 1987 Délka trati: 2km

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Eva Šlajsová

SKPL

00:09:15,0

2.

Anna Ulrychová

SPPL

00:09:57,7

3.

Hana Zemanová

SLPL

00:10:00,0

4.

Lenka Skočovská

SKPL

00:10:17,7

Kategorie: Dorostenci mladší Ročník: 1986 – 1987 Délka trati: 3km

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Aleš Razým

SCPL

00:09:20,2

2.

Vojtěch Ledvinka

SKPL

00:10:35,6

3.

Ondřej Kalaš

SPPL

00:10:40,3

4.

Vojtěch Šafář

SKPL

00:11:11,0

5.

Ondřej Pavlovič

SPPL

00:12:22,3

Kategorie: Dorostenky starší Ročník: 1984 – 1985 Délka trati: 3km

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Štěpánka Jandová

SPPL

00:10:32,6

2.

Klára Jandová

SPPL

00:10:32,7

3.

Michala Lukešová

SKPL

00:10:58,0

4.

Petra Žufanová

SKPL

00:11:05,7

5.

Gabriela Černá

SPPL

00:11:53,1

6.

Tereza Zíslerová

SKPL

00:12:25,3

Kategorie: Dorostenci starší Ročník: 1984 – 1985 Délka trati: 6km

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Petr Mareš

SPPL

00:20:28,0

2.

Petr Janoušek

SKPL

00:20:30,7

3.

Ondřej Sopr

SKPL

00:21:09,7

4.

Tomáš Jaňour

SKPL

00:22:23,7

Kategorie: Ženy, juniorky Ročník: 1983 a st. Délka trati: 3km

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Jitka Černá

LTK Škoda Plzeň

00:10:54,4

2.

Lada Linhartová

Sokol Plzeň

00:11:00,4

3.

Kateřina Boušová

SKPL

00:11:14,6

4.

Kateřina Špáníková

SKPL

00:11:54,2

5.

Eva Nováková

Team 007

00:11:59,6

6.

Lenka Černá

SPPL

00:16:47,7

Kategorie: Muži, junioři Ročník: 1983 a st. Délka trati: 9km

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Jakub Novák

SCPL

00:28:59,4

2.

Vladislav Razým

SCPL

00:29:10,7

3.

Jan Jaňour

SKPL

00:29:45,2

4.

Martin Berouš

At. klub Rokycany

00:29:55,0

5.

Jan Brotánek

At. klub Škoda Pl.

00:30:15,3

6.

Milan Škarda

ZPB Plzeň

00:30:40,8

7.

Jan Sýkora

USK CS Plzeň

00:31:05,9

8.

Martin Friček

Junior Plzeň

00:31:07,9

9.

Vladimír Pavlovič

AC Falcon Rokycany

00:31:51,6

10.

Jan Beránek

USK CS Plzeň

00:32:00,9

11.

Jan Bartoš

Liga 1000 Pha

00:32:46,7

12.

Martin Žufan

SKPL

00:33:32,8

13.

Pavel Dvořák

 

00:34:24,5

14.

Radek Martinovský

SKPL

00:34:39,5

15.

Kamil Koprnický

AC Trial Plzeň

00:35:46,6

16.

Jan Šiška

Triat. Sport Stupno

00:35:48,8

Kategorie: Veteráni Ročník: 1961 a st. Délka trati: 6km

Pořadí

Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

František Šika

AC Trial Plzeň

00:19:58,9

2.

Jan Korytár

Falcon Rokycany

00:20:12,3

3.

Antonín Pospíšil

AC Trial Plzeň

00:20:47,8

4.

Pavel Razým

SCPL

00:21:28,0

5.

Pavel Bouda

Ramala

00:22:51,9

6.

Václav Šmucler

LOB Plzeň

00:23:36,7

 

Soutěžní výbor:

Ředitel závodu:

Ing. Ondřej Szabó

Sekretář:

Ing. Ladislav Kratochvíl

Hlavní rozhodčí:

František Janoušek

Velitel tratí:

Vladislav Černý

Hospodář:

Miloš Soukup