Výsledková listina



Předžačky / Ročník 1995 a ml. / Délka trati 450m

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 27

Červená Martina

  SPPL 00:01:16.9 00:00:00.0
2. 28

Lokajíčková Barbora

  SKPL 00:01:23.0 00:00:06.1
3. 24

Bačíková Michaela

  SKPL 00:01:57.4 00:00:40.5
4. 29

Lokajíčková Klára

  SKPL 00:02:03.0 00:00:46.1
5. 25

Mužíková Jana

  SKPL 00:02:05.1 00:00:48.2
6. 26

Rumlová Alena

  SKPL 00:02:08.8 00:00:51.9

Předžáci / Ročník 1995 a ml. / Délka trati 450m

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 16

Louda Jakub

  SPPL 00:01:04.0 00:00:00.0
2. 14

Lesák Lukáš

  SPPL 00:01:05.3 00:00:01.3
3. 17

Provod Lukáš

  SKPL 00:01:11.4 00:00:07.4
4. 13

Ruml Pavel

  SKPL 00:01:16.7 00:00:12.7
5. 18

Zíka Jakub

  SKPL 00:01:18.4 00:00:14.4
6. 11

Kochman Michal

  - 00:01:19.3 00:00:15.3
7. 15

Valečka Jan

  - 00:01:28.4 00:00:24.4
8. 19

Lokajíček Martin

  SKPL 00:02:05.5 00:01:01.5
9. 20

Hašek Jan

  VSPL 00:02:15.1 00:01:11.1
10. 30

Hašek Adam

  VSPL 00:04:33.9 00:03:29.9
11. 12

Martinovský David

  SKPL 00:04:55.0 00:03:51.0

Předžačky / Ročník 1994 / Délka trati 600m

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 86

Prokešová Lucie

94 SPPL 00:02:47.1 00:00:00.0

Předžáci / Ročník 1994 / Délka trati 600m

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 51

Vainer Jan

94 SKPL 00:02:45.6 00:00:00.0
2. 52

Řežábek David

94 SPPL 00:02:47.4 00:00:01.8
3. 53

Štrunc Michal

94 SKPL 00:02:51.2 00:00:05.6
4. 54

Karnold David

94 KOTE 00:02:57.4 00:00:11.8

Žačky ml. / Ročník 1992 - 1993 / Délka trati 1Km

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 151

Janoušková Vendula

92 SKPL 00:03:18.3 00:00:00.0
2. 153

Šmídová Zuzana

92 SPPL 00:04:02.5 00:00:44.2
3. 152

Vlčková Alžběta

SPPL 00:04:13.8 00:00:55.5

Žáci ml. / Ročník 1992 - 1993 / Délka trati 1Km

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 123

Maxa Martin

93 SKPL 00:03:52.4 00:00:00.0
2. 125

Červený Jiří

SPPL 00:03:59.4 00:00:07.0
3. 124

Růžička Ladislav

SPPL 00:04:05.5 00:00:13.1

Žačky st. / Ročník 1990 - 1991 / Délka trati 2Km

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 281

Kodedová Barbora

90 PSC 00:09:10.0 00:00:00.0
2. 286

Janoušková Martina

90 SKPL 00:09:18.7 00:00:08.7
3. 285

Rajchlová Kateřina

90 SKPL 00:09:23.3 00:00:13.3
4. 288

Mužíková Martina

90 SKPL 00:09:26.6 00:00:16.6
5. 289

Hegnerová Martina

91 PRPL 00:09:42.1 00:00:32.1
6. 287

Rysková Kateřina

91 SKPL 00:09:56.8 00:00:46.8
7. 282

Formánková Tereza

91 SKPL 00:10:05.5 00:00:55.5
8. 284

Bačíková Kateřina

90 SKPL 00:10:40.2 00:01:30.2
9. 283

Kašparová Barbora

90 SKPL 00:10:40.3 00:01:30.3
10. 291

Vothová Lucie

90 PRPL 00:11:41.6 00:02:31.6
11. 290

Fremlová Aneta

90 PRPL 00:11:44.7 00:02:34.7

Žáci st. / Ročník 1990 - 1991 / Délka trati 2Km

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 244

Šlajs Petr

90 SKPL 00:08:12.1 00:00:00.0
2. 247

Razým Pavel

90 SCPL 00:08:27.4 00:00:15.3
3. 241

Zíka Jan

90 SKPL 00:08:29.5 00:00:17.4
4. 248

Fajtl Jaroslav

90 SKPL 00:08:42.9 00:00:30.8
5. 243

Čapek Daniel

91 SKPL 00:09:06.6 00:00:54.5
6. 246

Král Matěj

90 SPPL 00:09:13.9 00:01:01.8
7. 242

Navara Jan

91 SKPL 00:09:18.8 00:01:06.7
8. 250

Tuček Petr

90 SKPL 00:09:32.7 00:01:20.6
9. 245

Valečka Adam

91 SKPL 00:09:33.5 00:01:21.4

Dorky ml. / Ročník 1988 - 1989 / Délka trati 2Km

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 324

Mužíková Vendula

88 SKPL 00:08:50.2 00:00:00.0
2. 323

Lukešová Jana

89 SKPL 00:09:13.2 00:00:23.0
3. 325

Fajtlová Jana

88 ACSK 00:09:18.4 00:00:28.2
4. 322

Legnerová Martina

88 SKPL 00:10:04.8 00:01:14.6
5. 321

Čermáková Eva

88 PSC 00:10:15.8 00:01:25.6

Dorci ml. / Ročník 1988 - 1989 / Délka trati 3Km

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 345

Šlajs Pavel

88 SPPL 00:09:13.4 00:00:00.0
2. 344

Kořán Jakub

88 TAŽR 00:09:31.8 00:00:18.4
3. 341

Kodeda Štěpán

88 PSC 00:09:36.6 00:00:23.2
4. 351

Janoušek Jan

88 SKPL 00:10:27.5 00:01:14.1
5. 343

Holický Zdeněk

88 LOKO 00:11:25.1 00:02:11.7
6. 342

Kalaš Petr

89 SKPL 00:11:30.3 00:02:16.9
7. 349

Čakarov Michal

88 PRPL 00:11:31.7 00:02:18.3
8. 348

Egermaier Václav

89 PRPL 00:11:56.6 00:02:43.2
9. 346

Dubský Václav

89 PRPL 00:13:31.9 00:04:18.5
10. 347

Kodýdek Petr

88 PRPL 00:13:37.5 00:04:24.1
11. 350

Hahn Pavel

88 PRPL 00:14:51.3 00:05:37.9

Dorky st. / Ročník 1986 - 1987 / Délka trati 3Km

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 361

Novotná Markéta

86 PSC 00:13:24.3 00:00:00.0

Dorci st. / Ročník 1986 - 1987 / Délka trati 6Km

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 261

Patera Václav

86 SPPL 00:22:08.9 00:00:00.0
2. 262

Egermaier Martin

87 PRPL 00:22:17.1 00:00:08.2
3. 263

Janský Vojtěch

86 PRPL 00:23:56.4 00:01:47.5
4. 264

Bacík Jakub

86 DIOS 00:25:01.8 00:02:52.9

Ženy, jun. / Ročník 1985 - a st. / Délka trati 3Km

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 373

Jandová Štěpánka

85 SPPL 00:10:41.2 00:00:00.0
2. 376

Šmákalová Petra

77 SGSP 00:10:47.5 00:00:06.3
3. 375

Černá Jitka

77 FELP 00:11:21.4 00:00:40.2
4. 372

Linhartová Lada

82 - 00:11:26.7 00:00:45.5
5. 377

Žufanová Petra

85 SKPL 00:11:47.8 00:01:06.6
6. 374

Lukešová Michaela

85 SKPL 00:12:10.6 00:01:29.4

Muži, jun. / Ročník 1985 - a st. / Délka trati 9Km

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 384

Hošta Vlastimil

72 JIDO 00:28:43.7 00:00:00.0
2. 392

Švarc Přemysl

85 TTKS 00:29:06.4 00:00:22.7
3. 396

Vodrážka Ondřej

72 VSPL 00:29:20.5 00:00:36.8
4. 390

Jaňour Tomáš

85 SKPL 00:29:54.6 00:01:10.9
5. 388

Novák Jakub

79 SCPL 00:30:05.9 00:01:22.2
6. 385

Friček Martin

79 - 00:30:27.8 00:01:44.1
7. 387

Zísler Tomáš

83 SKPL 00:31:07.7 00:02:24.0
8. 395

Provod Ladislav

68 UKPL 00:31:22.6 00:02:38.9
9. 386

Sopr Zdeněk

82 SKPL 00:31:38.2 00:02:54.5
10. 381

Michalík Michal

80 PSC 00:32:01.9 00:03:18.2
11. 382

Bartoš Petr

78 PSC 00:32:26.7 00:03:43.0
12. 391

Sopr Ondřej

85 SKPL 00:32:57.9 00:04:14.2
13. 389

Janoušek Petr

84 SKPL 00:33:15.6 00:04:31.9
14. 394

Žufan Martin

83 SKPL 00:34:23.7 00:05:40.0
15. 397

Fuks Richard

71 VEJP 00:38:56.3 00:10:12.6
  383

Šmíd Jaroslav

00 SPPL 00:00:00.0 00:00:00.0
  393

Svoboda Milan

71 CKSU 00:00:00.0 00:00:00.0

Muži, veteráni / Ročník 1963 - a st. / Délka trati 6Km

Pořadí St.č. Příjmení, Jméno Ročník Klub

Výsledný čas

Ztráta
1. 203

Škarda Milan

63 SRB 00:20:04.9 00:00:00.0
2. 209

Flaks Jan

62 ACNY 00:20:13.1 00:00:08.2
3. 208

Pavlovič Vladimír

60 ACFR 00:22:21.8 00:02:16.9
4. 207

Šika František

59 ACTP 00:23:15.9 00:03:11.0
5. 206

Hřeben Stanislav

58 POST 00:27:01.1 00:06:56.2
6. 205

Janský Stanislav

56 PRPL 00:27:50.6 00:07:45.7
  204

Pospíšil Antonín

60 ASTP 00:00:00.0 00:00:00.0