Výsledková listina



Předžačky / Ročník 1996 - a ml / Délka trati 450m

Pořadí

Příjmení, Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Lokajíčková Barbora

SKPL

1:14,4

2.

Fričková Eva

-

1:14,6

3.

Nováková Barbora

-

1:31,2

4.

Lokajíčková Klára

SKPL

1:31,4

5.

Šormová Daniela

-

1:32,8

6.

Štruncová Markéta

SKPL

1:34,0

7.

Bačíková Michaela

SKPL

1:46,1

8.

Šormová Michaela

-

2:23,0

9.

Szabó Gabriela

SKPL

-


Předžáci / Ročník 1996 - a ml / Délka trati 450m

Pořadí

Příjmení, Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Provod Lukáš

SKPL

1:05,8

2.

Liška Karel

PRPL

1:07,3

3.

Novák Jan

-

1:07,5

4.

Valečkacký Jan

SKPL

1:22,1

5.

Salfický Tomáš

-

1:27,0

6.

Klimeš Jakub

PRPL

1:33,0

7.

Hašek Jan

KOSP

1:49,2

8.

Hašek Adam

KOSP

2:34,0

9.

Martinovský David

SKPL

2:44,1


Předžačky / Ročník 1995 / Délka trati 600m

Pořadí

Příjmení, Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Vališová Tereza

SKPL

2:35,9

2.

Červená Martina

SPPL

2:47,8


Předžáci / Ročník 1995 / Délka trati 600m

Pořadí

Příjmení, Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Tolar David

SKPL

2:31,1

2.

Lešek Lukáš

SPPL

2:37,7

3.

Bláha Jakub

SKPL

2:37,9

4.

Louda Jakub

SPPL

2:41,4

5.

Bonk Karel

SKPL

2:47,6

6.

Kubáč Jakub

-

2:51,0

7.

Zíka Jakub

SKPL

3:00,0

8.

Provod Lukáš

SKPL

2:36,7 (mimo soutěž)

 


Žačky ml. / Ročník 1993 - 1994 / Délka trati 1Km

Pořadí

Příjmení, Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Prokešová Lucie

PRPL

3:49,4

2.

Vlčková Alžběta

SPPL

3:49,6

3.

Sládková Veronika

BAST

DISK

4.

Matysová Klára

BAST

DISK


Žáci ml. / Ročník 1993 - 1994 / Délka trati 1Km

Pořadí

Příjmení, Jméno

Klub

Výsledný čas

1.

Šlajs Daniel

SKPL

3:38,0

2.

Maxa Martin

-

3:41,0

3.

Manda Michal

PRPL

3:41,4

4.

Vainer Jan

SKPL

3:43,1

5.

Šlouf Radek

PRPL

3:52,7

6.

Červený Jiří

SPPL

4:00,7

7.

Hána Jakub

-

4:01,6

8.

Štrunc Michal

SKPL

4:10,4

9.

Petrák Ondřej

PRPL

4:11,0


Žačky st. / Ročník 1991 - 1992 / Délka trati 2Km

Pořadí

St.č.

Příjmení, Jméno

Ročník

Klub

Výsledný čas

Ztráta

1.

3

Sládková Michaela

91

BAST

00:09:01.1

00:00:00.0

2.

4

Janoušková Vendula

92

SKPL

00:09:33.6

00:00:32.5

3.

2

Hegnerová Martina

91

PRPL

00:10:00.2

00:00:59.1

4.

1

Rysková Kateřina

91

SKPL

00:10:17.7

00:01:16.6


Žáci st. / Ročník 1991 - 1992 / Délka trati 2Km

Pořadí

St.č.

Příjmení, Jméno

Ročník

Klub

Výsledný čas

Ztráta

1.

21

Janoušek Jakub

91

SKPL

00:08:03.2

00:00:00.0

2.

24

Navara Jan

91

SKPL

00:08:25.4

00:00:22.2

3.

23

Čapek Daniel

91

SKPL

00:08:52.5

00:00:49.3

4.

25

Valečka Adam

91

SKPL

00:09:10.3

00:01:07.1

5.

22

Salfický Michal

92

SKPL

00:12:22.0

00:04:18.8


Dorky ml. / Ročník 1989 - 1990 / Délka trati 2Km

Pořadí

St.č.

Příjmení, Jméno

Ročník

Klub

Výsledný čas

Ztráta

1.

41

Lukešová Jana

89

SKPL

00:11:09.4

00:00:00.0

2.

42

Rajchlová Kateřina

90

SKPL

00:11:32.0

00:00:22.6

3.

44

Mužíková Martina

90

SKPL

00:12:28.1

00:01:18.7

4.

43

Bačíková Kateřina

90

SKPL

00:13:32.5

00:02:23.1


Dorci ml. / Ročník 1989 - 1990 / Délka trati 3Km

Pořadí

St.č.

Příjmení, Jméno

Ročník

Klub

Výsledný čas

Ztráta

1.

66

Eisenreich Jan

90

SCPL

00:09:59.6

00:00:00.0

2.

65

Razým Pavel

90

SCPL

00:10:06.1

00:00:06.5

3.

63

Šlajs Petr

90

SKPL

00:10:13.8

00:00:14.2

4.

62

Fajtl Jaroslav

90

SKPL

00:10:24.8

00:00:25.2

5.

64

Zíka Jan

90

SKPL

00:10:32.3

00:00:32.7

6.

61

Dubský Václav

89

PRPL

00:11:56.8

00:01:57.2


Dorky st. / Ročník 1987 - 1988 / Délka trati 3Km

Pořadí

St.č.

Příjmení, Jméno

Ročník

Klub

Výsledný čas

Ztráta

1.

81

Legnerová Martina

88

SKPL

00:13:27.6

00:00:00.0


Dorci st. / Ročník 1987 - 1988 / Délka trati 6Km

Pořadí

St.č.

Příjmení, Jméno

Ročník

Klub

Výsledný čas

Ztráta

1.

102

Kořán Jakub

88

TAŽR

00:19:24.8

00:00:00.0

2.

101

Janoušek Jan

88

SKPL

00:21:35.2

00:02:10.4

3.

103

Razým Vladislav

88

SCPL

00:00:00.0

00:00:00.0


Ženy, jun. / Ročník 1986 - a st / Délka trati 3Km

Pořadí

St.č.

Příjmení, Jméno

Ročník

Klub

Výsledný čas

Ztráta

1.

125

Jandová Štěpánka

85

SPPL

00:10:32.9

00:00:00.0

2.

124

Lukešová Michaela

85

SKPL

00:12:08.2

00:01:35.3

3.

121

Hašková Eva

73

 

00:13:41.1

00:03:08.2

4.

123

Laudová Lenka

67

-

00:14:06.4

00:03:33.5

5.

122

Vališová Naďa

67

SKPL

00:14:18.0

00:03:45.1


Muži, jun. / Ročník 1986 - a st / Délka trati 9Km

Pořadí

St.č.

Příjmení, Jméno

Ročník

Klub

Výsledný čas

Ztráta

1.

147

Razým Aleš

86

SCPL

00:28:32.8

00:00:00.0

2.

143

Šmíd Jaroslav

76

SJPL

00:28:53.5

00:00:20.7

3.

148

Novák Jakub

79

SCPL

00:30:19.5

00:01:46.7

4.

146

Provod Ladislav

68

UKPL

00:30:44.5

00:02:11.7

5.

149

Janda Matěj

86

SPPL

00:31:02.8

00:02:30.0

6.

150

Kraus Daniel

78

MEDI

00:31:06.7

00:02:33.9

7.

141

Friček Martin

79

-

00:31:38.6

00:03:05.8

8.

144

Majer Jan

73

OKOP

00:32:48.2

00:04:15.4

9.

142

Koprnický Kamil

66

ACTP

00:34:30.8

00:05:58.0

10.

145

Svoboda Milan

71

OKOP

00:34:39.3

00:06:06.5

11.

151

Fux Richard

71

VEJP

00:37:36.8

00:09:04.0

12.

153

Černý Marek

78

-

00:42:20.4

00:13:47.6


Ženy vet. / Ročník 1964 - a st / Délka trati 3Km

Pořadí

St.č.

Příjmení, Jméno

Klub

Výsledný čas

Ztráta

1.

181

Červená Olga

-

00:15:50.9

00:00:00.0


Muži vet. / Ročník 1964 - a st / Délka trati 6Km

Pořadí

St.č.

Příjmení, Jméno

Ročník

Klub

Výsledný čas

Ztráta

1.

162

Razým Vladislav

57

SCPL

00:22:19.0

00:00:00.0

2.

161

Razým Pavel

61

SCPL

00:22:43.3

00:00:24.3

3.

163

Kšanda Milan

56

-

00:23:24.3

00:01:05.3


 

Software & data processing Radek Martinovský