Běh kolem Ostende

Výsledková listina

9.10.1999


Žáci nejmladší r.1991 a ml. – 450m

1. Janoušek Jakub

SKPL

1.01

2. Kovařík Pavel

SPKL

1.02

3. Maštera Jan

TAŽR

1.05

4. Kellar Jáchym SKPL

 

1.07

5. Salfický Michal

SKPL

1.10

6. Čapek Daniel

SKPL

1.11

7. Jílek Filip

 

1.12

8. Verner Tomáš

SKPL

1.31

Žačky nejmladší r.1991 a ml. – 450m

1. Janoušková Vendula

SKPL

1.03

2. Pavlovičová Žaneta

ACFA

1.10

3. Liegnerová Martina

PRPL

1.10,4

4. Szabóová Štěpánka

SKPL

1.14

5. Eiseltová Pavla

SKPL

1.28

6. Štádlerová Šárka

 

1.40

7. Vágnerová Petra

PRPL

1.55

8. Ševčíková Michala

PRPL

2.02

Žáci nejmladší r.1990 – 600m

1. Šrail Jan TAŽR

 

2.19

2. Razým Pavel

SPPL

2.19,6

3. Šlais Petr

SKPL

2.20

4. Eisenreich Jan

SPPL

2.32

5. Kolař Miroslav

SLVŠ

2.42

6. Vokáč Miroslav

KOJO

2.45

7. Korner Martin

PRPL

3.49

Žačky nejmladší r.1990 – 600m

1. Janoušková Martina

SKPL

2.21

2. Mužíková Martina

SKPL

2.26

3. Kellarová Markáta

SKPL

2.35

4. Tomíšková Veronika

 

2.50

Žáci mladší r.1988/89 – 1000m

1. Kořán Jakub

TAŽR

3.13

2. Jakš Marek

TAŽR

3.17,3

3. Markel Karel

SRKŽ

3.17,7

4. Razým Vladislav

SPPL

3.18

5. Brzák Lukáš

MPPL

3.18,3

6. Šlais Pavel

SKPL

3.22,6

7. Janoušek Jan

SKPL

3.22,9

8. Němec Jakub

SKPL

3.27

9. Vágner Pavel

PRPL

3.52

10. Študlar Martin

SKPL

3.54,3

11. Mráz David

 

3.54,7

12. Čapek Michal

SKPL

4.00

13. Szabó Jakub

SKPL

4.00,5

14. Kodýdek Petr

PRPL

4.01

15. Egermajer Václav

PRPL

4.02

16. Zíka Jan

SKPL

4.03

17. Zajíček Jan

KOJO

4.22,2

18. Kellar Daniel

SKPL

4.22,8

19. Ševčík Tomáš

PRPL

4.45

20. Dort Jan

SKPL

5.03

Žačky mladší r. 1988/1989 – 600m

1. Mužíková Vendula

SKPL

2.12

2. Ledvinková Adéla

SKPL

2.16

3. Šrailová Lucie

TAŽR

2.18

4. Kolářová Hana

SLVŠ

2.18,8

5. Vlková Ludmila

SKPL

2.19

6. Čermáková Eva

MPPL

2.20

7. Lukešová Jana

SKPL

2.23

8. Mrázová Hana

SKPL

2.26

9. Jílková Veronika

SKPL

2.28

10. Šedivá Monika

MPPL

2.29

11. Šroubková Marta

 

2.33

12. Kreuzigerová Helena

ACŠK

2.36

13. Králová Zdena

MPPL

2.43

14. Drahorádová Štěpánka

TAŽR

2.44

15. Hegnerová Hana

PRPL

2.44,9

16. Novosadová Alena

TAŽR

2.47

17. Janská Eliška

PRPL

2.49

Žáci starší r. 1986/87 – 2000m

1. Jakš Martin

TAŽR

7.49,7

2. Kopecký Jan

MOPO

8.08,4

3. Janda Matěj

SPPL

8.21,8

4. Kokajzl Stanislav

SPKL

8.48,5

5. Brzák Michal

MOPO

9.01,5

6. Patera Václav

SPPL

9.06,8

7. Ledvinka Vojtěch

SKPL

9.09,6

8. Pavlovič Ondřej

SPPL

9.25,1

9. Egermaier Martin

PRPL

10.17,4

10. Janský Vojtěch

PRPL

10.43,9

Žačky starší r.1986/87 – 2000m

1. Novotná Markéta

MOPO

9.17,0

2. Hránková Blanka

MOPO

10.17,0

Dorostenci mladší r.1984/85 – 3000m

1. Kokajzl Karel

SPKL

1.9.58,9

2. Janoušek Petr

SKPL

9.59,7

3. Královec Lukáš

JIDO

10.02,4

4. Mareš Petr

SPPL

10.05,3

5. Maštera Michal

TAŽR

10.25,1

6. Jaňour Tomáš

SKPL

10.28,4

7. Sopr Ondřej

SKPL

10.28,8

8. Novosad Jiří

TAŽR

10.30,8

9. Škrlant Martin

SPPL

10.42,8

10. Hrubý Jiří

TJPŘ

10.55,5

11. Bureš Stanislav

SPPL

11.11,0

12. Sýkora Jiří

TAŽR

11.26,7

13. Dort Jiří

SKPL

16.07,4

Dorostenky mladší r.1984/85 – 2000m

1. Žufanová Petra

SKPL

8.27,2

2. Razýmová Lucie

SPPL

8.32,7

3. Mastná Tereza

SKPL

8.41,1

4. Jandová Štěpánka

SPPL

8.42,1

5. Jandová Klára

SPPL

8.59,1

6. Eisenraichová Tereza

SPPL

9.01,7

7. Mrázová Pavlína

SPKL

9.01,9

8. Šlajsová Martina

SPKL

9.07,6

9. Zíslerová Tereza

SKPL

9.50,4

Dorostenci starší r.1982/83 – 6000m

1. Jaňour Jan

SKPL

19.38,6

2. Sopr Zdeněk

SKPL

20.37,5

3. Žufan Martin

SKPL

21.07,4

4. Zísler Tomáš

SKPL

21.42,6

5. Soukup Jan

PRPL

23.11,8

6. Hránek Pavel

MOPO

23.19,9

Dorostenky starší r.1982/83 – 3000m

1. Fronková Vendula

JIDO

10.48,8

2. Boušová Kateřina

SKPL

10.50,8

3. Linhartová Lada

SPPL

11.18,5

4. Němcová Barbora

SKPL

11.31,0

5. Černá Lenka

SPPL

13.41,2

6. Šlehoferová Lenka

PRPL

14.16,7

Muži a junioři r.1981 a st. – 9000m

1. Vodrážka Jakub

TULI

28.38,9

2. Zeman Zbyšek

MEAP

28.49,2

3. Horník Jan

SPPL

28.54,8

4. Vodrážka Ondřej

VŠPL

29.25,4

5. Kraus Daniel

ZČUP

29.52,9

6. Pavlovič Vladimír

ACFA

30.00,6

7. Švarc Norbert

SKPP

30.05,3

8. Sýkora Jan

VŠPL

30.20,6

9. Koprnický Kamil

ACTP

30.34,0

10. Sladký Roman

ZČUP

30.42,8

11. Novák Jakub

SPPL

30.58,1

12. Šturm Pavel

SPKL

31.14,5

13. Vlk Rostislav

SKPL

31.55,3

14. Šabata Martin

ZČUP

31.56,9

15. Kožíšek Karel

PRPL

32.16,0

16. Štěpán Josef

SOČE

32.40,0

17. Michalík Michal

MOPO

32.47,6

18. Skočovský Filip

SKPL

33.11,4

19. Karlík Michal

LOTR

33.11,7

20. Friček Martin

 

34.04,3

21. Soukup Radek

SKPL

34.23,4

22. Čížek Petr

 

34.44,8

23. Martinovský Radek

SKPL

35.58,0

24. Šeler Petr

TAZR

36.06,1

25. Šmucler Václav

LOBP

36.32,6

26. Kavka Jiří

SKPL

37.00,8

27. Čečil Milan

 

38.33,1

28. Štádler Miroslav

SKPL

39.32,4

Ženy a juniorky r.1981 a st. – 3000m

1. Markelová Petra

SRKŽ

10.28,6

2. Šroubková Marta

SOPL

11.08,3

3. Cigošová Kateřina

TEBR

11.43,8

4. Perková Veronika

KVSP

14.10,2

5. Novotná Kateřina

MOPO

14.10,3

6. Fremrová Miroslava

 

14.26,7

Veteráni r.1959 a st. – 6000m

1. Kovárník Stanislav

ACOH

20.24,8

2. Sýkora Jiří

TAŽR

20.28,7

3. Drahorád Ctirad

TAŽR

20.37,6

4. Jaňour Jan

SKPL

21.55,6

5. Hrubý Jiří

TJPŘ

24.16,9

6. Matějček Hanuš

BAST

24.48,4

7. Kraus Jan

MEDI

29.10,6

Činovníci – 3000m

1. Janoušek František

SKPL

11.08,9

2. Mráz Jindřich

SPKL

11.25,6

3. Žufan Antonín

SKPL

12.07,6

4. Vodrážka Jan

VŠPL

14.25,0

Ing. Ondřej Szabó – ředitel závodu Ostende 9.10.1999